Klimat - Święty Wojciech 27 Konimpex
Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: Zamieszkaj
Przejdź do strony: Natura
/upload/design/klimat1.jpg

Ta uliczka ma
wyjątkowy klimat

Alessandro Benetti

/upload/design/klimat1.jpg

Przyjechałem do Polski
w momencie kiedy
zdecydowałem całkowicie
zmienić swoje życie.

Pojawił się pomysł na włoski sklep, a następnie zaczęło kiełkować marzenie o małej restauracji. Szukałem idealnego miejsca na swój biznes i przyjechałem tutaj obejrzeć lokal.

Miejsce zachwyciło mnie i po krótkiej wymianie zdań z właścicielem wiedziałem już, że moja restauracja powstanie właśnie tutaj. W 2012 otworzyłem sklep, a trochę później w 2014 zacząłem prowadzić
restaurację. Muszę powiedzieć, że naprawdę bardzo lubię tę okolicę. Nie tylko prowadzę tutaj biznes, ale również mieszkam. Ta uliczka ma wyjątkowy klimat. Jest trochę ukryta, co daje spokój. Wiele osób szuka takich miejsc, gdzie znajdą chwilę wytchnienia, dlatego mamy wielu klientów, którzy doceniają nie tylko nasze potrawy, ale i lokalizację.

/upload/design/klimat2.jpg

Nasza okolica
ma unikatowy
charakter

Zbigniew Graczyk

/upload/design/klimat2.jpg

Mieszkam tu całe życie,
czyli 63 lata. Św. Wojciech
jest wyjątkową ulicą.

Mimo, że należy do ścisłego centrum to panuje tu spokój. Bardzo go doceniam, ale lubię też bliskość Starego Rynku, tych wszystkich restauracji i gwaru rozmów.

Bardzo często odwiedzam też Park Cytadela - spaceruję po nim i się relaksuję. Nasza okolica ma unikatowy charakter. Chyba nie ma drugiej takiej dzielnicy, która miałaby tak bogatą i długą historię.
Zachowały są tutaj stare kamienice i miejsca o znaczeniu historycznym. Poza tym cieszę się, że mieszka tutaj coraz więcej młodych ludzi. Przez to czuć cały czas dopływ nowej energii.

Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Wyszukiwarka mieszkań 3d
Przejdź do strony: Prestiż w standardzie
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Kronika budowy
Przejdź do strony: Info